
WALKER 67 LED A
Alu Grey - 220 67 18102 A
CRI
CCT


General
| Location | Outdoor |
| Fixation | Floor |
| Installation | Surface mounted |
| IP | IP55 |
| Weight (kg) | 5.2 |
| Adjustability | non adjustable |
| Information | INCL.LED POWER SUPPLY 350mA-DC |
Electrical
| Class | II |
| Dimming type | non-dimmable |
Lightsource
| Light source | LED |
| LED information | LED array 6,2W / CRI>80 / 3000K / 857lm |
| LED technics (light source) | 857lm // 6,2W // 141lm/W |
| LED technics (luminaire) | 572lm // 7,1W // 80lm/W |
Additional
| Options | PLATE 8
PIN 13
CBOX
IP68 CONNECTION KIT
IP68 CONNECTOR 3P |
Technical data was measured in optimum conditions.
Downloads
Following downloads are available: