
OML50 - INFORM D HO 984mm 24LED 94063 B
Ogólny
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| CCT | 4000K |
| IP | IP20 |
| Waga (kg) | 1 |
| Informacja | CLUSTER DOWN: 5552lm/m
INCL.LED POWER SUPPLY
CABLING 1 CIRCUIT |
Elektryczny
| Napięcie | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasa | I |
| Typ ściemniania | nie ściemnialny |
| Klasa energetyczna | D |
| Certyfikaty | EPD, RCM |
Źródło światła
| Źródło światła | LED |
| Informacje LED | LED cluster 36,3W / CRI>90 (R9: 50) / 4000K / 5462lm |
| TM-30 Values | Rf: 90 / Rg: 101 |
| SDCM | SDCM3 |
| Grupa ryzyka | RG1 |
| LM80 | L80 > 60000 |
| Technologia LED (źródło światła) | 5462lm // 36,3W // 151lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 3859lm // 41,7W // 92lm/W |