
NEBBIA BOLLARD 30 927 DIM5 CLEAR W
Ogólny
| Lokalizacja | Zewnętrzne |
| Mocowanie | Podłoga |
| CCT | 2700K |
| Montaż | Montowane na powierzchni |
| IP | IP65 |
| IK | IK07 |
| Waga (kg) | 2.8 |
| Możliwość regulacji | bez regulacji |
| Informacja | INCL.LED POWER SUPPLY 350mA
Driver op 350mA |
Elektryczny
| Napięcie | 220-240V / 50-60Hz |
| Klasa | II |
| Typ ściemniania | ściemnialny poprzez DALI |
| Klasa energetyczna | E |
Źródło światła
| Źródło światła | LED |
| Informacje LED | LED cluster 5,6W / CRI>90 / 2700K / 812lm |
| Technologia LED (źródło światła) | 812lm // 5,6W // 144lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 467lm // 6,4W // 72lm/W |
Dodatkowy
| Opcje | PLATE 13
PIN 11
IP68 CONNECTOR 5P |
