
OML50 - PRISMATIC LENS D HO 1312mm EM-3H 940 B
Ogólny
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| CCT | 4000K |
| IP | IP20 |
| Waga (kg) | 1.9 |
| Informacja | INCL.LED POWER SUPPLY
CABLING 1 CIRCUIT |
Elektryczny
| Napięcie | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasa | I |
| Typ ściemniania | nie ściemnialny |
| Klasa energetyczna | D |
| Certyfikaty | EPD, RCM |
Źródło światła
| Źródło światła | LED |
| Informacje LED | LED cluster 31W / CRI>90 (R9: 50) / 4000K / 4850lm |
| TM-30 Values | Rf: 90 / Rg: 101 |
| SDCM | SDCM3 |
| Grupa ryzyka | RG1 |
| LM80 | L80 > 60000 |
| Technologia LED (źródło światła) | 4850lm // 31W // 160lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 3904lm // 35,6W // 110lm/W |