
OML50 - LED ARRAY D HO 656mm 940 DIM5
Og贸lny
| Lokalizacja | Wewn臋trzne |
| CCT | 4000K |
| IP | IP20 |
| Waga (kg) | 0.25 |
| Informacja | CLUSTER DOWN: 4029lm/m
INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY
(DALI-2 standard)
CABLING 1 CIRCUIT |
Elektryczny
| Napi臋cie | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasa | I |
| Typ 艣ciemniania | 艣ciemnialny poprzez DALI |
| Klasa energetyczna | D |
| Certyfikaty | EPD, RCM |
殴r贸d艂o 艣wiat艂a
| 殴r贸d艂o 艣wiat艂a | LED |
| Informacje LED | LED cluster 16,3W / CRI>90 (R9: 50) / 4000K / 2643lm |
| TM-30 Values | Rf: 90 / Rg: 101 |
| SDCM | SDCM3 |
| Grupa ryzyka | RG1 |
| LM80 | L80 > 60000 |
| Technologia LED (藕r贸d艂o 艣wiat艂a) | 2643lm // 16,3W // 162lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 2136lm // 18,7W // 114lm/W |
Dodatkowy
| Opcje | WIRELESS CONTROL DIM5 |