
OML50 C - LED ARRAY UP HO 984mm 940 DIM5
Ogólny
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| CCT | 4000K |
| IP | IP20 |
| Waga (kg) | 0.7 |
| Informacja | CLUSTER UP: 2776lm/m
INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY
(DALI-2 standard)
CABLING 1 CIRCUIT |
Elektryczny
| Napięcie | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasa | I |
| Typ ściemniania | ściemnialny poprzez DALI |
| Klasa energetyczna | D |
| Certyfikaty | EPD, RCM |
Źródło światła
| Źródło światła | LED |
| Informacje LED | LED cluster 18,1W / CRI>90 (R9: 50) / 4000K / 2731lm |
| TM-30 Values | Rf: 90 / Rg: 101 |
| SDCM | SDCM3 |
| Grupa ryzyka | RG1 |
| LM80 | L80 > 60000 |
| Technologia LED (źródło światła) | 2731lm // 18,1W // 151lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 2210lm // 20,8W // 106lm/W |
Dodatkowy
| Opcje | WIRELESS CONTROL DIM5 |