TRACK 1F ON

| Nazwa produktu | Numer referencyjny |
|---|---|
| TRACK 1F ON 2m | 27600 0020 |
| TRACK 1F ON 3m | 27600 0030 |



| Lokalizacja | Wewn臋trzne |
| Mocowanie | Ramiak |
| CCT | 2700K |
| Monta偶 | Montowane na szynie |
| IP | IP20 |
| Waga (kg) | 0.3 |
| Mo偶liwo艣膰 regulacji | 0掳 to 90掳 obrotowe, 350掳 obrotowy |
| Informacja | REFLECTOR FL-33掳
BLACK version: INCL.SPY TUBE S B / WHITE version: INCL.SPY TUBE S W |
| Napi臋cie | 230V / 50-60Hz |
| Klasa | I |
| Typ 艣ciemniania | 艣ciemnialny poprzez odci臋cie fazy |
| Klasa energetyczna | F |
| 殴r贸d艂o 艣wiat艂a | LED |
| Informacje LED | AC LED array 8W / CRI>90 (R9: 55) / 2700K / 597lm |
| TM-30 Values | rf: 92 / Rg: 98 |
| SDCM | SDCM3 |
| Grupa ryzyka | RG1 |
| LM80 | L80B10 > 67000 |
| Technologia LED (藕r贸d艂o 艣wiat艂a) | 597lm // 8W // 75lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 452lm // 8W // 57lm/W |
| Wymagania | TRACK 1F ON |
| Akcesoria | SPY TUBE S |

| Nazwa produktu | Numer referencyjny |
|---|---|
| TRACK 1F ON 2m | 27600 0020 |
| TRACK 1F ON 3m | 27600 0030 |

