
MONO II DOWN-UP LED 930 N
Og贸lny
| Lokalizacja | Zewn臋trzne |
| Mocowanie | 艢ciana |
| CCT | 3000K |
| Monta偶 | Montowane na powierzchni |
| IP | IP54 |
| IK | IK03 |
| Waga (kg) | 0.7 |
| Mo偶liwo艣膰 regulacji | bez regulacji |
| Informacja | INCL.2 x LENS
INCL.LED POWER SUPPLY 350 mA-DC |
Elektryczny
| Napi臋cie | 100-240V / 50-60Hz |
| Klasa | II |
| Typ 艣ciemniania | nie 艣ciemnialny |
| Klasa energetyczna | D |
| Certyfikaty | CB, EAC, ENEC, RCM |
殴r贸d艂o 艣wiat艂a
| 殴r贸d艂o 艣wiat艂a | LED |
| Informacje LED | 2 x (LED array 5,8W / CRI>90 (R9: 52) / 3000K / 787lm) |
| TM-30 Values | rf: 90 / Rg: 99 |
| SDCM | SDCM1 |
| Grupa ryzyka | RG1 |
| LM80 | L90B10 > 50000 |
| Technologia LED (藕r贸d艂o 艣wiat艂a) | 1574lm // 11,6W // 135lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 1280lm // 13,3W // 96lm/W |