
HEDRA ON 2 93033 DIM1 B-B
VIZIR TUBE B
Og贸lny
| Lokalizacja | Wewn臋trzne |
| Mocowanie | Sufit, 艢ciana |
| CCT | 3000K |
| Monta偶 | Montowane na powierzchni |
| IP | IP20 |
| Waga (kg) | 0.9 |
| Mo偶liwo艣膰 regulacji | 0掳 to 90掳 obrotowe, 355掳 obrotowy |
| Informacja | 2 x REFLECTOR FL-33掳
INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY 350mA-DC |
Elektryczny
| Napi臋cie | 220-240V / 50-60Hz |
| Klasa | I |
| Typ 艣ciemniania | 艣ciemnialny poprzez 1-10V |
| Klasa energetyczna | C |
| Certyfikaty | CB, EAC, ENEC, RCM |
殴r贸d艂o 艣wiat艂a
| 殴r贸d艂o 艣wiat艂a | LED |
| Informacje LED | 2 x (LED array 5,8W / CRI>90 (R9: 52) / 3000K / 787lm) |
| TM-30 Values | rf: 90 / Rg: 99 |
| SDCM | SDCM1 |
| Grupa ryzyka | RG1 |
| LM80 | L90B10 > 50000 |
| Technologia LED (藕r贸d艂o 艣wiat艂a) | 1574lm // 11,6W // 135lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 790lm // 13,3W // 59lm/W |
Dodatkowy
| Wymagania | VIZIR TUBE |
| Akcesoria | VIZIR HONEYCOMB
VIZIR SOFTENING LENS |