
HEDRA ON 2 92733 DIM1 B-B
VIZIR TUBE B
Og贸lny
| Lokalizacja | Wewn臋trzne |
| Mocowanie | Sufit, 艢ciana |
| CCT | 2700K |
| Monta偶 | Montowane na powierzchni |
| IP | IP20 |
| Waga (kg) | 0.9 |
| Mo偶liwo艣膰 regulacji | 0掳 to 90掳 obrotowe, 355掳 obrotowy |
| Informacja | 2 x REFLECTOR FL-33掳
INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY 350mA-DC |
Elektryczny
| Napi臋cie | 220-240V / 50-60Hz |
| Klasa | I |
| Typ 艣ciemniania | 艣ciemnialny poprzez 1-10V |
| Klasa energetyczna | D |
| Certyfikaty | CB, EAC, ENEC, RCM |
殴r贸d艂o 艣wiat艂a
| 殴r贸d艂o 艣wiat艂a | LED |
| Informacje LED | 2 x (LED array 5,8W / CRI>90 (R9: 60) / 2700K / 753lm) |
| TM-30 Values | rf: 89 / Rg: 100 |
| SDCM | SDCM1 |
| Grupa ryzyka | RG1 |
| LM80 | L90B10 > 50000 |
| Technologia LED (藕r贸d艂o 艣wiat艂a) | 1506lm // 11,6W // 129lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 756lm // 13,3W // 57lm/W |
Dodatkowy
| Wymagania | VIZIR TUBE |
| Akcesoria | VIZIR HONEYCOMB
VIZIR SOFTENING LENS |