
LEDFLEX OUT HE 927
Algemeen
| Locatie | Binnen, Buiten |
| CCT | 2700K |
| IP | IP65 |
| Gewicht (kg) | 0.1 |
| Informatie | MAX.L / FLEX : 5m
160 SMD LED/m
DIVIDABLE PER 25mm
24V-DC |
Elektrisch
| Spanning | 24V-DC |
| Klasse | III |
| Energieklasse | D |
Lichtbron
| LED -informatie | 3W/m / CRI>90 / 2700K / 480lm/m |
| LED Technics (LED) | 480lm/m // 3W/m // 160lm/W |
Aanvullend
| Vereiste onderdelen | LED POWER SUPPLY 24V-DC |