
FRAX S SUPERSPOT 92708 N

Og贸lny
| Lokalizacja | Zewn臋trzne |
| Mocowanie | Pod艂oga, 艢ciana |
| CCT | 2700K |
| Monta偶 | Montowane na powierzchni |
| IP | IP65 |
| IK | IK06 |
| Waga (kg) | 1.5 |
| Mo偶liwo艣膰 regulacji | 0掳 to 120掳 obrotowe, 360掳 obrotowy |
| Informacja | 3 x LENS SP-8掳
INCL.LED POWER SUPPLY 700mA-DC |
Elektryczny
| Napi臋cie | 100-240V / 50-60Hz |
| Klasa | I |
| Typ 艣ciemniania | nie 艣ciemnialny |
| Klasa energetyczna | F |
| Certyfikaty | CB, ENEC, EPD, RCM |
殴r贸d艂o 艣wiat艂a
| 殴r贸d艂o 艣wiat艂a | LED |
| Informacje LED | LED cluster 6W / CRI>90 (R9: 55) / 2700K / 659lm |
| TM-30 Values | Rf: 91 / Rg: 100 |
| SDCM | SDCM3 |
| Grupa ryzyka | RG2 |
| LM80 | L80 > 150000 |
| Technologia LED (藕r贸d艂o 艣wiat艂a) | 659lm // 6W // 110lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 587lm // 7W // 85lm/W |
Dodatkowy
| Opcje | FRAX ANTI VANDAL SCREWS |
| Akcesoria | FRAX S KAP |

