
FRAX M SUPERSPOT 93008 N

Og贸lny
| Lokalizacja | Zewn臋trzne |
| Mocowanie | Pod艂oga, 艢ciana |
| CCT | 3000K |
| Monta偶 | Montowane na powierzchni |
| IP | IP65 |
| IK | IK08 |
| Waga (kg) | 2.4 |
| Mo偶liwo艣膰 regulacji | 0掳 to 120掳 obrotowe, 360掳 obrotowy |
| Informacja | 7 x LENS SP-8掳
INCL.LED POWER SUPPLY 900mA-DC |
Elektryczny
| Napi臋cie | 220-240V / 50-60Hz |
| Klasa | I |
| Typ 艣ciemniania | nie 艣ciemnialny |
| Klasa energetyczna | E |
| Certyfikaty | CB, ENEC, EPD, RCM |
殴r贸d艂o 艣wiat艂a
| 殴r贸d艂o 艣wiat艂a | LED |
| Informacje LED | LED cluster 18,2W / CRI>90 (R9: 60) / 3000K / 2064lm |
| TM-30 Values | Rf: 92 / Rg: 99 |
| SDCM | SDCM3 |
| Grupa ryzyka | RG2 |
| LM80 | L80 > 150000 |
| Technologia LED (藕r贸d艂o 艣wiat艂a) | 2064lm // 18,2W // 113lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 1775lm // 21W // 85lm/W |
Dodatkowy
| Opcje | FRAX ANTI VANDAL SCREWS |
| Akcesoria | FRAX M KAP |

