
D-LINER 30 INF LOC1 838 94058 DIM5 B-B
Ogólny
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Mocowanie | Sufit |
| CCT | 4000K |
| Montaż | Wbudowane |
| IP | IP20 |
| Waga (kg) | 0 |
| Możliwość regulacji | bez regulacji |
| Informacja | 36 x REFLECTOR 58°
INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY 450mA-DC
INCL.1 x CABLE 5 x 0,75mm² - 0,5m + WIELAND PLUG GST18i5 male pastelblue |
Elektryczny
| Napięcie | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasa | I |
| Typ ściemniania | ściemnialny poprzez DALI |
| Klasa energetyczna | C |
Źródło światła
| Źródło światła | LED |
| Informacje LED | LED cluster 13W / CRI>90 / 4000K / 2365lm |
| Technologia LED (źródło światła) | 2365lm // 13W // 183lm/W |
Pobierania
Kompatybilność sufitowa
Prosimy o zapoznanie się z zestawieniem odpowiednich typów sufitów dla tego konkretnego produktu.