
CARREE X LED 93033-65 S1 N
Og贸lny
| Lokalizacja | Wewn臋trzne, Zewn臋trzne |
| Mocowanie | Sufit |
| CCT | 3000K |
| Monta偶 | Wbudowane |
| Kszta艂t otworu | kwadratowy |
| Wielko艣膰 wycinka (mm) | 75 x 75 |
| Min. G艂臋boko艣膰 zabudowy (mm) | 80 |
| Grubo艣膰 powierzchni monta偶owej (mm) | max.35 |
| IP | IP65 |
| IK | IK03 |
| Waga (kg) | 0.4 |
| Mo偶liwo艣膰 regulacji | bez regulacji |
| Informacja | REFLECTOR FL-33掳
INCL.PC CLEAR
EXCL.LED POWER SUPPLY 350mA-DC |
Elektryczny
| Klasa | III |
| Typ 艣ciemniania | w zale偶no艣ci od rodzaju zewn臋trznego 藕r贸d艂a zasilania |
| Klasa energetyczna | D |
| Certyfikaty | CB, EAC, ENEC |
殴r贸d艂o 艣wiat艂a
| 殴r贸d艂o 艣wiat艂a | LED |
| Informacje LED | LED array 5,8W / CRI>90 (R9: 52) / 3000K / 787lm |
| TM-30 Values | rf: 90 / Rg: 99 |
| SDCM | SDCM1 |
| Grupa ryzyka | RG1 |
| LM80 | L90B10 > 50000 |
| Technologia LED (藕r贸d艂o 艣wiat艂a) | 787lm // 5,8W // 135lm/W |
| Technologia LED (Oprawa) | 626lm // 6,7W // 94lm/W |
Dodatkowy
| Wymagania | LED POWER SUPPLY 350mA-DC DIM |
Pobierania
Kompatybilno艣膰 sufitowa
Prosimy o zapoznanie si臋 z zestawieniem odpowiednich typ贸w sufit贸w dla tego konkretnego produktu.