
OML50 CT - 48V 100W 1,5m + PRISMATIC LENS D HE 1640mm 930 DIM5 B
Algemeen
| Locatie | Binnen |
| CCT | 3000K |
| IP | IP20 |
| Gewicht (kg) | 2.7 |
| Informatie | INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY
(DALI-2 standard)
CABLING 1 CIRCUIT |
Elektrisch
| Spanning | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasse | I |
| Dimtype | DALI |
| Energieklasse | D |
| Certificaten | EPD, RCM |
Lichtbron
| Lichtbron | LED |
| LED -informatie | LED cluster 24,4W / CRI>90 (R9: 50) / 3000K / 3990lm |
| TM-30 waarden | Rf: 92 / Rg: 100 |
| SDCM | SDCM3 |
| Riskgroup | RG1 |
| LM80 | L80 > 60000 |
| LED Technics (LED) | 3990lm // 24,4W // 164lm/W |
| LED Technics (Toestel) | 3212lm // 28,1W // 114lm/W |
Aanvullend
| Opties | WIRELESS CONTROL DIM5 |