
D-LINER 30 INF LOC1 1114 94058 DIM5 W-W
Algemeen
| Locatie | Binnen |
| Fixatie | Plafond |
| CCT | 4000K |
| Installatie | Inbouw |
| IP | IP20 |
| Gewicht (kg) | 0 |
| Richtbaarheid | niet richtbaar |
| Informatie | 48 x REFLECTOR 58°
INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY520mA-DC
INCL.1 x CABLE 5 x 0,75mm² - 0,5m + WIELAND PLUG GST18i5 male pastelblue |
Elektrisch
| Spanning | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasse | I |
| Dimtype | DALI |
| Energieklasse | C |
Lichtbron
| Lichtbron | LED |
| LED -informatie | LED cluster 17,3W / CRI>90 / 4000K / 3154lm |
| LED Technics (LED) | 3154lm // 17,3W // 183lm/W |
| LED Technics (Toestel) | 2495lm // 19,9W // 125lm/W |
Downloads
Plafond mogelijkheden
Hieronder vind je een overzicht van de geschikte plafondtypes voor dit specifieke product.