
NEBBIA BOLLARD 30 927 DIM5 CLEAR A
General
| Location | Outdoor |
| Fixation | Floor |
| Installation | Surface mounted |
| IP | IP65 |
| IK | IK07 |
| Weight (kg) | 2.8 |
| Adjustability | non adjustable |
| Information | INCL.LED POWER SUPPLY 350mA
Driver op 350mA |
Electrical
| Class | II |
| Dimming type | DALI |
| Energy class | E |
Lightsource
| Light source | LED |
| LED information | LED cluster 5,6W / CRI>90 / 2700K / 812lm |
| LED technics (light source) | 812lm // 5,6W // 144lm/W |
| LED technics (luminaire) | 467lm // 6,4W // 72lm/W |
Additional
| Options | PLATE 13
PIN 11
IP68 CONNECTOR 5P |
