
D-LINER 30 INF LOC1 1390 93058 DIM5 W-W
General
| Location | Indoor |
| Fixation | Ceiling |
| Installation | Recessed |
| IP | IP20 |
| Weight (kg) | 0 |
| Adjustability | non adjustable |
| Information | 60 x REFLECTOR 58°
INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY 650mA-DC
INCL.1 x CABLE 5 x 0,75mm² - 0,5m + WIELAND PLUG GST18i5 male pastelblue |
Electrical
| Class | I |
| Dimming type | DALI |
| Energy class | C |
Lightsource
| Light source | LED |
| LED information | LED cluster 21,6W / CRI>90 / 3000K / 3822lm |
| LED technics (light source) | 3822lm // 21,6W // 177lm/W |
| LED technics (luminaire) | 3023lm // 24,8W // 122lm/W |
Downloads
Ceiling compatibility
Please find an overview of the suitable ceiling types for this specific product.