
OML50 - LED ARRAY D HE 1312mm EM-3H 930
Algemeen
| Locatie | Binnen |
| CCT | 3000K |
| IP | IP20 |
| Gewicht (kg) | 1.4 |
| Informatie | CLUSTER DOWN: 2780lm/m
INCL.LED POWER SUPPLY
CABLING 1 CIRCUIT
INCL.EMERGENCY UNIT 3H / BLF xx% |
Elektrisch
| Spanning | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasse | I |
| Dimtype | niet dimbaar |
| Energieklasse | D |
| Certificaten | EPD, RCM |
Lichtbron
| Lichtbron | LED |
| LED -informatie | LED cluster 22,3W / CRI>90 (R9: 50) / 3000K / 3648lm |
| TM-30 waarden | Rf: 92 / Rg: 100 |
| SDCM | SDCM3 |
| Risicogroep | RG1 |
| LM80 | L80 > 60000 |
| LED Technics (LED) | 3648lm // 22,3W // 164lm/W |
| LED Technics (Toestel) | 2948lm // 25,6W // 115lm/W |