
OML50 CT - 48V 200W 2,5m + PRISMATIC LENS D HO 2624mm 940 DIM5 B
Algemeen
| Locatie | Binnen |
| CCT | 4000K |
| IP | IP20 |
| Gewicht (kg) | 4.1 |
| Informatie | INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY
(DALI-2 standard)
CABLING 1 CIRCUIT |
Elektrisch
| Spanning | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasse | I |
| Dimtype | DALI |
| Energieklasse | D |
| Certificaten | EPD, RCM |
Lichtbron
| Lichtbron | LED |
| LED -informatie | LED cluster 62W / CRI>90 (R9: 50) / 4000K / 9699lm |
| TM-30 waarden | Rf: 90 / Rg: 101 |
| SDCM | SDCM3 |
| Risicogroep | RG1 |
| LM80 | L80 > 60000 |
| LED Technics (LED) | 9699lm // 62W // 160lm/W |
| LED Technics (Toestel) | 7808lm // 71,3W // 110lm/W |
Aanvullend
| Opties | WIRELESS CONTROL DIM5 |