
OML50 C - LED ARRAY UP HO 984mm 930
Algemeen
| Locatie | Binnen |
| CCT | 3000K |
| IP | IP20 |
| Gewicht (kg) | 0.7 |
| Informatie | CLUSTER UP: 2663lm/m
INCL.LED POWER SUPPLY
CABLING 1 CIRCUIT |
Elektrisch
| Spanning | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasse | I |
| Dimtype | niet dimbaar |
| Energieklasse | E |
| Certificaten | EPD, RCM |
Lichtbron
| Lichtbron | LED |
| LED -informatie | LED cluster 18,1W / CRI>90 (R9: 50) / 3000K / 2621lm |
| TM-30 waarden | Rf: 92 / Rg: 100 |
| SDCM | SDCM3 |
| Risicogroep | RG1 |
| LM80 | L80 > 60000 |
| LED Technics (LED) | 2621lm // 18,1W // 145lm/W |
| LED Technics (Toestel) | 2121lm // 20,8W // 102lm/W |