
NEBBIA BOLLARD 30 927 DIM5 SMOKE N
Algemeen
| Locatie | Buiten |
| Fixatie | Vloer |
| CCT | 2700K |
| Installatie | Opbouw |
| IP | IP65 |
| IK | IK07 |
| Gewicht (kg) | 2.8 |
| Richtbaarheid | niet richtbaar |
| Informatie | INCL.LED POWER SUPPLY 350mA
Driver op 350mA |
Elektrisch
| Spanning | 220-240V / 50-60Hz |
| Klasse | II |
| Dimtype | DALI |
| Energieklasse | E |
Lichtbron
| Lichtbron | LED |
| LED -informatie | LED cluster 5,6W / CRI>90 / 2700K / 812lm |
| LED Technics (LED) | 812lm // 5,6W // 144lm/W |
| LED Technics (Toestel) | 467lm // 6,4W // 72lm/W |
Aanvullend
| Opties | PLATE 13
PIN 11
IP68 CONNECTOR 5P |
