
ENTERO RD-L LOC 93045 B
Algemeen
| Locatie | Binnen |
| Fixatie | Plafond |
| CCT | 3000K |
| Installatie | Inbouw |
| IP | IP20 |
| Gewicht (kg) | 0 |
| Richtbaarheid | 0° tot 30° zwenkbaar, 355° roteerbaar |
| Informatie | EXCL.LED POWER SUPPLY 1050mA-DC
INCL.1 x CABLE 2 x 0,75mm² - 0,5m + WIELAND PLUG GST08i2 male yellow |
Elektrisch
| Klasse | III |
| Energieklasse | E |
Lichtbron
| Lichtbron | LED |
| LED -informatie | LED array 36,5W / CRI>90 (R9: 52) / 3000K / 4579lm |
| TM-30 waarden | rf: 90 / Rg: 99 |
| SDCM | SDCM1 |
| Risicogroep | RG1 |
| LM80 | L90B10 > 50000 |
| LED Technics (LED) | 4579lm // 36,5W // 126lm/W |
| LED Technics (Toestel) | 3604lm // 42W // 86lm/W |
Aanvullend
| Noodzakelijke onderdelen | LED POWER SUPPLY SET LOC SERIES |
| Opties | CONNECTING CABLE LOC SERIES |
Downloads
Plafond mogelijkheden
Hieronder vind je een overzicht van de geschikte plafondtypes voor dit specifieke product.