
NEBBIA BOLLARD 30 930 DIM5 CLEAR A
General
| Location | Outdoor |
| Fixation | Floor |
| Installation | Surface mounted |
| IP | IP65 |
| IK | IK07 |
| Weight (kg) | 2.8 |
| Adjustability | non adjustable |
| Information | INCL.LED POWER SUPPLY 350mA
Driver op 350mA |
Electrical
| Class | II |
| Dimming type | DALI |
| Energy class | D |
Lightsource
| Light source | LED |
| LED information | LED cluster 5,6W / CRI>90 / 3000K / 834lm |
| LED technics (light source) | 834lm // 5,6W // 148lm/W |
| LED technics (luminaire) | 480lm // 6,4W // 74lm/W |
Additional
| Options | PLATE 13
PIN 11
IP68 CONNECTOR 5P |
