
LEDFLEX OUT HE FP 940 3m
Algemeen
| Locatie | Binnen, Buiten |
| CCT | 4000K |
| IP | IP65 |
| Gewicht (kg) | 0.1 |
| Informatie | MAX.L / FLEX : 3m
160 SMD LED/m
DIVIDABLE PER 25mm
24V-DC
INCL.6 MOUNTING BRACKETS
INCL.3 END CAPS
INCL.2 SUPPLY CAPS 180°
INCL.1 SUPPLY CAP 90° |
Elektrisch
| Spanning | 24V-DC |
| Klasse | III |
| Energieklasse | D |
Lichtbron
| LED -informatie | 12W/m / CRI>90 / 4000K / 1800lm/m |
| LED Technics (LED) | 1800lm/m // 12W/m // 150lm/W |
Aanvullend
| Noodzakelijke onderdelen | LED POWER SUPPLY 24V-DC |