
OML50 - PRISMATIC LENS D HO 1312mm EM-3H 930 B
Algemeen
| Locatie | Binnen |
| CCT | 3000K |
| IP | IP20 |
| Gewicht (kg) | 1.9 |
| Informatie | INCL.LED POWER SUPPLY
CABLING 1 CIRCUIT |
Elektrisch
| Spanning | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasse | I |
| Dimtype | niet dimbaar |
| Energieklasse | D |
| Certificaten | EPD, RCM |
Lichtbron
| Lichtbron | LED |
| LED -informatie | LED cluster 31W / CRI>90 (R9: 50) / 3000K / 4760lm |
| TM-30 waarden | Rf: 92 / Rg: 100 |
| SDCM | SDCM3 |
| Risicogroep | RG1 |
| LM80 | L80 > 60000 |
| LED Technics (LED) | 4760lm // 31W // 153lm/W |
| LED Technics (Toestel) | 3832lm // 35,6W // 107lm/W |