
D-LINER 30 INF LOC1 838 93058 DIM5 W-W
Algemeen
| Locatie | Binnen |
| Fixatie | Plafond |
| CCT | 3000K |
| Installatie | Inbouw |
| IP | IP20 |
| Gewicht (kg) | 0 |
| Richtbaarheid | niet richtbaar |
| Informatie | 36 x REFLECTOR 58°
INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY 390mA-DC
INCL.1 x CABLE 5 x 0,75mm² - 0,5m + WIELAND PLUG GST18i5 male pastelblue |
Elektrisch
| Spanning | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasse | I |
| Dimtype | DALI |
| Energieklasse | C |
Lichtbron
| Lichtbron | LED |
| LED -informatie | LED cluster 13W / CRI>90 / 3000K / 2293lm |
| LED Technics (LED) | 2293lm // 13W // 177lm/W |
| LED Technics (Toestel) | 1814lm // 15W // 121lm/W |
Downloads
Plafond mogelijkheden
Hieronder vind je een overzicht van de geschikte plafondtypes voor dit specifieke product.