
D-LINER 19 SBL LOC2 420 940 DIM5 B
Algemeen
| Locatie | Binnen |
| Fixatie | Plafond |
| CCT | 4000K |
| Installatie | Inbouw |
| IP | IP20 |
| Gewicht (kg) | 0 |
| Richtbaarheid | niet richtbaar |
| Informatie | INCL.DIMMABLE LED POWER SUPPLY 260mA-DC
INCL.1 x CABLE 5 x 0,75mm² - 0,5m + WIELAND PLUG GST18i5 male pastelblue |
Elektrisch
| Spanning | 220-240V / 0|50-60Hz |
| Klasse | I |
| Dimtype | DALI |
| Energieklasse | F |
Lichtbron
| Lichtbron | LED |
| LED -informatie | LED flex 10W / CRI>90 (R9: 59) / 4000K / 1050lm |
| SDCM | SDCM3 |
| LM80 | L70 > 30000 |
| LED Technics (LED) | 1050lm // 10W // 124lm/W |
| LED Technics (Toestel) | 788lm // 11,5W // 68lm/W |
Downloads
Plafond mogelijkheden
Hieronder vind je een overzicht van de geschikte plafondtypes voor dit specifieke product.