Back to overview

DELTA LIGHT CZECH

Vlastislavova 11 140 00 Praha 4 Czechia

Want to experience what Pure Lighting Pleasure is all about? Looking for support or advice for your lighting project? Use the form to book your appointment.

Book showroom visit

Delta Light Czech je oficiálním zastoupením belgického výrobce architektonického osvětlení na českém trhu. Spolupracujeme s architekty, interiérovými studii, projektanty a designéry.

V oboru osvětlení máme více než dvacetileté zkušenosti, poskytujeme odborné poradenství a doporučení vhodného světelného řešení. Rádi vám poradíme se vším, co se týká svítidel a osvětlování. Úzce spolupracujeme s každým z našich klientů, abychom pochopili jejich jedinečné potřeby a navrhli řešení, která jsou v souladu s jejich představou a potřebami. Náš tým odborníků poskytuje podporu a světelné poradenství, tak aby pomohl našim klientům dosáhnout nejlepšího možného výsledku.

Potřebujete radu pro svůj projekt nebo si chcete prohlédnout náš sortiment? Poskytujeme komplexní servis a v našem showroomu vám rádi pomůžeme vybrat svítidla splňující vaše nejnáročnější estetické i funkční požadavky.

Zarezervujte si návštěvu showroomu
 

How can we be of service to you?

Contact information

Project information